نمایندگی سالیانه smsmod

admin ۱۰:۱۶ ب.ظ ۰
نمایندگی سالیانه smsmod

نماینده فروش سالیانهsms_message

در این روش نیز مثل روش نمایندگی اقساطی ، به هر نماینده یک پنل نمایندگی مستقل تعلق خواهد گرفت . تمام شرایط پنل ( ماژول ها ، دامین شخصی ، مشتریان و … ) همانند پنل اقساط در نظر گرفته شده است .

قیمت پیامک برای نمایندگان سالیانه ، ۹۸ تا ۹۷ ریال محاسبه شده است .
نماینده فروش سالیانه می تواند تعداد ۲۵۰۰ کاربررا در سیستم ثبت کند . کاربرانی که هر یک پنل های متفاوت با قیمت های متفاوتی را از ایشان خریداری کرده اند . درصورت فروش ۲۵۰۰ پنل ، نمایندگان می توانند به هر تعداد زیر کاربر که مد نظرشان بود جداگانه خریداری نمایند . قیمت ۱۰ زیر کاربر ۲۰۰۰۰ تومان می باشد که یک بار مبلغ آن را پرداخت خواهند کرد .
توجه به قوانین کاربران سامانه پیام کوتاه ، اجباری است . هر نماینده می تواند بخش قوانین کاربران را از سایت SMSMOD کپی و در بخش خبرنامه سایت خود قرار دهد .
به نماینده سالیانه ، یک عدد دامین .ir و یک هاست ۲۵۰ مگابایت ( برای سال اول ) هدیه داده می شود . بدیهی است که نماینده برای سال دوم می بایست دامین و هاست خود را تمدید کند .
در صورت درخواست طراحی بخش اطلاع رسانی سایت ( مثل SMSMOD.COM ) ، هزینه طراحی جداگانه محاسبه و نقدا دریافت خواهد شد .
هزینه نمایندگی سالیانه سامانه پیام کوتاه ، به سه روش سالیانه ، دو سالانه و سه سالانه ، بنا به شرایط پرداخت نماینده اخذ خواهد شد .
هزینه نمایندگی سالیانه سامانه پیام کوتاه ، سالیانه مبلغ ۳۳۹۰۰۰ تومان محاسبه شده است . در صورت پرداخت یکجای دوسال ( ۶۲۰۰۰۰ تومان ) و سه سالانه ( ۸۸۰۰۰۰  تومان ) خواهد بود .
نکته : تمامی نمایندگان می بایست ، عکس شناسنامه و کارت ملی خود را ، برای نمایندگی به شماره ۰۲۱۸۹۷۸۴۸۰۰ فکس و یا به ایمیل info@smsmod.com ارسال نمایند . بدیهی است که مدارک کاربران نزد سایت کاملا محفوظ باقی می ماند .

ls

بازدید (۳۸۲)

فرستادن دیدگاه »