قوانین و تعرفه نمایندگان سامانه پیام کوتاه

قوانین و شرایط اعطای نمایندگی سامانه پیام کوتاه SMSMOD به همراه تعرفه های فروش نمایندگی

سامانه پیام کوتاه SMSMOD ، بنا به سیاست فروش پنل های خود ، از سه طریق نماینده فعال می پذیرد .smstextmarketing

۱ . نماینده فروش درصدی
در این روش ، کاربران فعال تنها با خرید یک شماره ۱۴ رقمی یک ساله به انتخاب خود و پرداخت سالیانه ۱۵۰۰۰ تومان ، دوسالانه ۳۰۰۰۰ و سه سالانه ۴۰۰۰۰ تومان ، می توانند یک پنل کار دریافت کنند .
دریافت پنل تنها به منظور آشنایی بیشتر نمایندگان SMSMOD با پنل ارسال و دریافت سامانه صورت می پذیرد .
نظر به اینکه این روش نسبتا رایگان بوده و نمایندگان در واقع برای سایت SMSMOD مشتری جذب می کنند ، هر نماینده موظف است تا در ماه ، میانگین ۱۵۰۰۰۰ تومان به بالا ( با توجه به تعرفه پنل ها ) جذب نماید . بدیهی است که با فروش بیشتر پنل ها توسط کاربر ، سود ماهیانه او نیز افزایش خواهد یافت .
توجه : تمامی نمایندگان موظفند تا با قوانین سایت ، تعرفه های فروش ، تعرفه های پیامک ها و … کاملا آشنا شوند . زیرا برای جذب مشتری می بایست خود کاملا با سیستم آشنایی داشته باشند و سپس اقدام به فروش نمایند تا بتوانند به سوالات احتمالی خریداران به درستی پاسخ دهند .
پس از اطمینان از عضویت و خرید مشتری از سامانه SMSMOD ، نماینده می بایست ، نام و نام خانوادگی و شماره تماس همراه مشتری را در بخش PAY SMSMOD به آدرس pay.smsmod.com در بخش ارسال تیکت قرار دهد تا درصد فروش وی برای ایشان محاسبه گردد .
درصد های فروش نمایندگان در صفحه شان در PAY SMSMOD ، در قسمت اعتبارات قابل مشاهده است .
تصفیه با نمایندگان روز ۱ هر ماه شمسی ، به حساب کارتی ایشان واریز خواهد شد .
تمام نمایندگان درصدی SMSMOD ، از فروش هر پنل ۲۵ درصد ، و از فروش هر خط ۱۴ ، ۱۲ ، ۱۰ و ۸ رقمی مبلغ ۲ درصد به عنوان مشارکت دریافت خواهند کرد .
در صورت تمدید پنل و شماره مشتریانی که نمایندگان معرفی خواهند کرد در سالهای آینده ، از هر پنل ۱۸ درصد و از هر خط ۲ درصد به عنوان مشارکت به نماینده تعلق خواهد گرفت .
نمایندگانی که در ماه اول و دوم ، فروششان کمتر از مبلغ ذکر شده باشد ، پس از یک فرصت یک ماهه ( اگر نتیجه ای از فروش حاصل نیامد ) از سیستم نمایندگی درصدی SMSMOD حذف شده و پس از تسویه کامل و محاسبه ضرر و زیان ، پنل و شماره ایشان ضبط خواهد شد .
نمایندگان SMSMOD ، موظف به پشتیبانی کامل مشتریان خود هستند . مشتریان آنها می بایست ایشان را به عنوان پشتیبانی پنل خود بشناسند و سایت هیچ ضمانتی جهت پشتیبانی به آنها نخواهد داشت .
برای دریافت نمایندگی درصدی ، ابتدا پنل نمایندگان درصدی را انتخاب کرده ( گزینه سفارش زیر مطلب را انتخاب کنید ) ثبت نام کنید و سپس خط خود را خریداری کنید .
نکته : تمامی نمایندگان می بایست ، عکس شناسنامه و کارت ملی خود را ، برای نمایندگی به شماره ۰۲۱۸۹۷۸۴۸۰۰ فکس و یا به ایمیل info@smsmod.com ارسال نمایند . بدیهی است که مدارک کاربران نزد سایت کاملا محفوظ باقی می ماند .

ls

لینک خرید خط اختصاصی

 

2 . نماینده فروش اقساط

در این روش ، به هر نماینده یک پنل نمایندگی مستقل تعلق خواهد گرفت . به این صورت که در این پنل ها هیچ نامی از SMSMOD وجود ندارد و نماینده می تواند تعرفه هایی را که خود مشخص کرده بفروشد . حتی می تواند آدرس سامانه را به دامین خویش مثل yourname.com متصل سازد .
در این روش پشتیبانی تمام مشتریان وی با ایشان است و SMSMOD ضمانتی در این رابطه نخواهد داشت .
تمامی ماژول ها برای نماینده فعال است و ایشان می تواند تا ۲۰۰۰ کاربر را در سیستم ثبت کند . کاربرانی که هر یک پنل های متفاوت با قیمت های متفاوتی را از ایشان خریداری کرده اند .sms
قیمت پیامک برای نمایندگان اقساط ، ۹۹ ریال محاسبه شده است . بدیهی است که ایشان می تواند بنا به سیاست کاری ، قیمت پیامک ها را بالاتر از میزان خریداری شده به کاربران بفروشد .
توجه به قوانین کاربران سامانه پیام کوتاه ، اجباری است . هر نماینده می تواند بخش قوانین کاربران را از سایت SMSMOD کپی و در بخش خبرنامه سایت خود قرار دهد .
در صورت درخواست نماینده ، سایت اطلاع رسانی ، همانند سایت SMSMOD.COM برای وی طراحی و اجرا می شود . بدیهی است که هزینه دامین و هاست و طراحی به صورت جداگانه و نقدا محاسبه خواهد شد .
هزینه نمایندگی اقساط سامانه پیام کوتاه ، به سه روش ماهیانه ،  سه ماهیانه ( فصلی ) و شش ماهیانه ( نیمسال )، بنا به شرایط پرداخت نماینده اخذ خواهد شد .
هزینه نمایندگی اقساط سامانه پیام کوتاه ، فقط در ماه اول به دلیل هزینه ساخت پنل ۴۵۰۰۰ تومان و در ماه های بعد ۳۵۰۰۰ تومان خواهد بود . ( ماهیانه ۳۵۰۰۰ تومان ) ، ( فصلی ۹۰۰۰۰ تومان ( به شرط پرداخت سه ماه ) ) و (نیمسال ۱۷۵۰۰۰ تومان ( به شرط پرداخت شش ماه ) )
نکته : تمامی نمایندگان می بایست ، عکس شناسنامه و کارت ملی خود را ، برای نمایندگی به شماره ۰۲۱۸۹۷۸۴۸۰۰ فکس و یا به ایمیل info@smsmod.com ارسال نمایند . بدیهی است که مدارک کاربران نزد سایت کاملا محفوظ باقی می ماند .

ls

۳ . نماینده فروش سالیانه

در این روش نیز مثل روش نمایندگی اقساطی ، به هر نماینده یک پنل نمایندگی مستقل تعلق خواهد گرفت . تمام شرایط پنل ( ماژول ها ، دامین شخصی ، مشتریان و … ) همانند پنل اقساط در نظر گرفته شده است .
قیمت پیامک برای نمایندگان سالیانه ، ۹۸ تا ۹۷ ریال محاسبه شده است .
نماینده فروش سالیانه می تواند تعداد ۲۵۰۰ کاربررا در سیستم ثبت کند . کاربرانی که هر یک پنل های متفاوت با قیمت های متفاوتی را از ایشان خریداری کرده اند . درصورت فروش ۲۵۰۰ پنل ، نمایندگان می توانند به هر تعداد زیر کاربر که مد نظرشان بود جداگانه خریداری نمایند . قیمت ۱۰ زیر کاربر ۲۰۰۰۰ تومان می باشد که یک بار مبلغ آن را پرداخت خواهند کرد .
توجه به قوانین کاربران سامانه پیام کوتاه ، اجباری است . هر نماینده می تواند بخش قوانین کاربران را از سایت SMSMOD کپی و در بخش خبرنامه سایت خود قرار دهد .
به نماینده سالیانه ، یک عدد دامین .ir و یک هاست ۲۵۰ مگابایت ( برای سال اول ) هدیه داده می شود . بدیهی است که نماینده برای سال دوم می بایست دامین و هاست خود را تمدید کند .wow-4-1-billion-sms-messages-are-sent-daily-c779a02ca8
در صورت درخواست طراحی بخش اطلاع رسانی سایت ( مثل SMSMOD.COM ) ، هزینه طراحی جداگانه محاسبه و نقدا دریافت خواهد شد .
هزینه نمایندگی سالیانه سامانه پیام کوتاه ، به سه روش سالیانه ، دو سالانه و سه سالانه ، بنا به شرایط پرداخت نماینده اخذ خواهد شد .
هزینه نمایندگی سالیانه سامانه پیام کوتاه ، سالیانه مبلغ ۳۳۹۰۰۰ تومان محاسبه شده است . در صورت پرداخت یکجای دوسال ( ۶۲۰۰۰۰ تومان ) و سه سالانه ( ۸۸۰۰۰۰  تومان ) خواهد بود .
نکته : تمامی نمایندگان می بایست ، عکس شناسنامه و کارت ملی خود را ، برای نمایندگی به شماره ۰۲۱۸۹۷۸۴۸۰۰ فکس و یا به ایمیل info@smsmod.com ارسال نمایند . بدیهی است که مدارک کاربران نزد سایت کاملا محفوظ باقی می ماند .

ls

بازدید (۶۹۷)