نمایندگی درصدی سامانه پیام کوتاه SMSMOD

admin ۱:۲۷ ق.ظ ۰

نمایندگی درصدی ، خدمتی جدید از SMSMOD

شرایط و ظوابطsmstextmarketing

در این روش ، کاربران فعال تنها با خرید یک شماره ۱۴ رقمی یک ساله به انتخاب خود و پرداخت سالیانه ۱۵۰۰۰ تومان ، دوسالانه ۳۰۰۰۰ و سه سالانه ۴۰۰۰۰ تومان ، می توانند یک پنل کار دریافت کنند .
دریافت پنل تنها به منظور آشنایی بیشتر نمایندگان SMSMOD با پنل ارسال و دریافت سامانه صورت می پذیرد .
نظر به اینکه این روش نسبتا رایگان بوده و نمایندگان در واقع برای سایت SMSMOD مشتری جذب می کنند ، هر نماینده موظف است تا در ماه ، میانگین ۱۵۰۰۰۰ تومان به بالا ( با توجه به تعرفه پنل ها ) جذب نماید . بدیهی است که با فروش بیشتر پنل ها توسط کاربر ، سود ماهیانه او نیز افزایش خواهد یافت .
توجه : تمامی نمایندگان موظفند تا با قوانین سایت ، تعرفه های فروش ، تعرفه های پیامک ها و … کاملا آشنا شوند . زیرا برای جذب مشتری می بایست خود کاملا با سیستم آشنایی داشته باشند و سپس اقدام به فروش نمایند تا بتوانند به سوالات احتمالی خریداران به درستی پاسخ دهند .
پس از اطمینان از عضویت و خرید مشتری از سامانه SMSMOD ، نماینده می بایست ، نام و نام خانوادگی و شماره تماس همراه مشتری را در بخش PAY SMSMOD به آدرس pay.smsmod.com در بخش ارسال تیکت قرار دهد تا درصد فروش وی برای ایشان محاسبه گردد .
درصد های فروش نمایندگان در صفحه شان در PAY SMSMOD ، در قسمت اعتبارات قابل مشاهده است .
تصفیه با نمایندگان روز ۱ هر ماه شمسی ، به حساب کارتی ایشان واریز خواهد شد .
تمام نمایندگان درصدی SMSMOD ، از فروش هر پنل ۲۵ درصد ، و از فروش هر خط ۱۴ ، ۱۲ ، ۱۰ و ۸ رقمی مبلغ ۲ درصد به عنوان مشارکت دریافت خواهند کرد .
در صورت تمدید پنل و شماره مشتریانی که نمایندگان معرفی خواهند کرد در سالهای آینده ، از هر پنل ۱۸ درصد و از هر خط ۲ درصد به عنوان مشارکت به نماینده تعلق خواهد گرفت .
نمایندگانی که در ماه اول و دوم ، فروششان کمتر از مبلغ ذکر شده باشد ، پس از یک فرصت یک ماهه ( اگر نتیجه ای از فروش حاصل نیامد ) از سیستم نمایندگی درصدی SMSMOD حذف شده و پس از تسویه کامل و محاسبه ضرر و زیان ، پنل و شماره ایشان ضبط خواهد شد .
نمایندگان SMSMOD ، موظف به پشتیبانی کامل مشتریان خود هستند . مشتریان آنها می بایست ایشان را به عنوان پشتیبانی پنل خود بشناسند و سایت هیچ ضمانتی جهت پشتیبانی به آنها نخواهد داشت .
برای دریافت نمایندگی درصدی ، ابتدا پنل نمایندگان درصدی را انتخاب کرده ( گزینه سفارش زیر مطلب را انتخاب کنید ) ثبت نام کنید و سپس خط خود را خریداری کنید .
نکته : تمامی نمایندگان می بایست ، عکس شناسنامه و کارت ملی خود را ، برای نمایندگی به شماره ۰۲۱۸۹۷۸۴۸۰۰ فکس و یا به ایمیل info@smsmod.com ارسال نمایند . بدیهی است که مدارک کاربران نزد سایت کاملا محفوظ باقی می ماند .

ls

لینک خرید خط اختصاصی

بازدید (۴۴۹)

فرستادن دیدگاه »