نمایندگی اقساطی smsmod

admin ۱۰:۱۱ ب.ظ ۰
نمایندگی اقساطی smsmod

نماینده فروش اقساط
در این روش ، به هر نماینده یک پنل نمایندگی مستقل تعلق خواهد گرفت . به این صورت که در این پنل ها هیچ نامی از SMSMOD وجود ندارد و نماینده می تواند تعرفه هایی را که خود مشخص کرده بفروشد . حتی می تواند آدرس سامانه را به دامین خویش مثل yourname.com متصل سازد .taking-agencies-mobile

در این روش پشتیبانی تمام مشتریان وی با ایشان است و SMSMOD ضمانتی در این رابطه نخواهد داشت .

تمامی ماژول ها برای نماینده فعال است و ایشان می تواند تا ۲۰۰۰ کاربر را در سیستم ثبت کند . کاربرانی که هر یک پنل های متفاوت با قیمت های متفاوتی را از ایشان خریداری کرده اند .
قیمت پیامک برای نمایندگان اقساط ، ۹۹ ریال محاسبه شده است . بدیهی است که ایشان می تواند بنا به سیاست کاری ، قیمت پیامک ها را بالاتر از میزان خریداری شده به کاربران بفروشد .
توجه به قوانین کاربران سامانه پیام کوتاه ، اجباری است . هر نماینده می تواند بخش قوانین کاربران را از سایت SMSMOD کپی و در بخش خبرنامه سایت خود قرار دهد .

در صورت درخواست نماینده ، سایت اطلاع رسانی ، همانند سایت SMSMOD.COM برای وی طراحی و اجرا می شود . بدیهی است که هزینه دامین و هاست و طراحی به صورت جداگانه و نقدا محاسبه خواهد شد .
هزینه نمایندگی اقساط سامانه پیام کوتاه ، به سه روش ماهیانه ،  سه ماهیانه ( فصلی ) و شش ماهیانه ( نیمسال )، بنا به شرایط پرداخت نماینده اخذ خواهد شد .
هزینه نمایندگی اقساط سامانه پیام کوتاه ، فقط در ماه اول به دلیل هزینه ساخت پنل ۴۵۰۰۰ تومان و در ماه های بعد ۳۵۰۰۰ تومان خواهد بود . ( ماهیانه ۳۵۰۰۰ تومان ) ، ( فصلی ۹۰۰۰۰ تومان ( به شرط پرداخت سه ماه ) ) و (نیمسال ۱۷۵۰۰۰ تومان ( به شرط پرداخت شش ماه ) )
نکته : تمامی نمایندگان می بایست ، عکس شناسنامه و کارت ملی خود را ، برای نمایندگی به شماره ۰۲۱۸۹۷۸۴۸۰۰ فکس و یا به ایمیل info@smsmod.com ارسال نمایند . بدیهی است که مدارک کاربران نزد سایت کاملا محفوظ باقی می ماند .

ls

بازدید (۴۲۶)

فرستادن دیدگاه »